Instrumenty

Jakie perkusje pearl warto wybrać?

Przy zakupie nowej perkusji należy sprawdzić w pierwszej kolejności, co tak naprawdę wchodzi w skład całego zestawu. Niektórzy producenci oferują sam korpus, z kolei w innej ofercie można znaleźć cały kompletny zestaw. Gotowe zestawy dla osób początkujących są najlepszym wyborem, ponieważ nie trzeba dokupywać dodatkowych elementów, aby zacząć swoją przygodę z grą.

perkusje pearl

Najlepsza perkusja dla początkującego

Idealnym zestawem dla osoby początkującej jest seria Pearl Roadshow, która w Polsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Perkusje Pearl Roadshow to zestawy kompletne, które mogą pochwalić się 3 tonami, porządnym statywem, wygodnym stołkiem i wysokiej jakości talerzami. Mowa tutaj oczywiście o tradycyjnych talerzach hi-hat i crash/ride. Warto wspomnieć również i o tym, że w zestawie otrzymamy także pokrowiec, który wyposażony jest w dwa komplety solidnych pałek perkusyjnych.

Perkusje Pearl dla zawodowców

Osoby zaawansowane powinny jak najszybciej sprawdzić, co ma do zaoferowania zestaw Mapexa Voyagera albo Pearla Exporta, który można znaleźć w każdym profesjonalnym sklepie muzycznym. Modele Voyager charakteryzują się specjalnym typem mocowania holderów, dzięki którym możliwe jest lepsze dopasowanie kąta nachylenia poszczególnych tomów tak, aby w 100% zaspokoiły indywidualne preferencje grającego. Na szczególną uwagę zasługuje także seria Pearl Export, która jest najlepszym wyborem nie tylko dla zawodowców, ale również dla osób początkujących.