Akcesoria muzyczne

Granie na perkusji Stagg

Decydując się na zakup odpowiedniego sprzętu perkusyjnego, na pewno spotkamy się z opisami produktów firmy stagg.
Sprzęt perkusyjny stagg jest odpowiedni dla osób, które zaczynają swoją przygodę z grą na perkusji. Zestaw na ogół składa się z 5 części, jest łatwy w obsłudze i daje, jak na początek, niezłe dźwięki. Ponadto sprzęt perkusyjny stagg nie jest zbyt drogi.

 

ZESTAWY PERKUSYJNE STAGG

Prawie w każdym zestawie bębny są wykonane z 6-cio warstwowej sklejki drewna lipowego lub jesionu. W podstawowym składzie zestawu perkusyjnego znajduje się:
– starter,
– korpus,
– bęben basowy,
– werbel,
– tom tommy,
– floor tom,
– talerze,
– stopa, statyw pod werbel, holdery, stołek, zestaw pałek i miotełek.
Perkusja jest w kolorze czarnym, naturalnego drewna, czerwonym lub białym.

sprzet perkusyjny stagg

NAJLEPSZY WYBÓR

Dobrze wybrana perkusja dla początkującego perkusisty to nie tylko dobrze wydane pieniądze ale także fakt, że młody perkusista nie zrazi się. Stagg to firma, której sprzęt perkusyjny doskonale nadaje się dla osób początkujących. Ponadto decydując się na nowy instrument znacznie podnosimy ego przyszłego perkusisty. W odpowiednim sklepie muzycznym, młody człowiek może dobrać odpowiedni zestaw dla siebie, według swoich potrzeb i oczekiwań.

DLA MAŁYCH I DLA DUŻYCH

Sprzęt perkusyjny stagg jest doskonałym wyborem dla młodych perkusistów jak i dla dorosłych, którzy rozpoczęli naukę gry na perkusji.
W każdej chwili można poszerzyć swój zestaw, dokupując kolejne werble i bębny. Zestawy perkusyjne mogą rosnąć razem z dziećmi lub nabywanymi kolejno umiejętnościami.

POCZĄTKI ZE STAGG

Belgijska firma stagg produkuje wiele instrumentów, dając im doskonałe brzmienie. Najczęściej to właśnie te instrumenty są kupowane jako pierwsze dla nowych adeptów szkoły muzycznej. Stagg perkusyjny sprzęt to przykład bardzo dobrego zestawu perkusyjnego, w który warto jest zainwestować.