Instrumenty

Perkusja Tama

perkusja Tama

Z całą pewnością każdy perkusista zdaje sobie sprawę z tego co to jest perkusja Tama. Produkt ten został stworzony przez japońskiego producenta, który postawił przede wszystkim na jakość oraz niezawodność.

Genialny dźwięk perkusji

Tama jest prekursorem wielu rozwiązań, które znacząco wpłynęły na rozwój instrumentu. Jest to perkusja, która przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z graniem. Zestaw ten jest całkowicie kompletny i można go dostać w bardzo niskiej cenie. Bębny oferowane są popularnej konfiguracji, która nazywa się – Fusion z takimi tomami jak – 10 oraz 12. Układ ten jest w stanie zapewnić bardzo melodyjne brzmienie.

Perkusja dla wszystkich

Ważne jest to, że korpusy bębnów zostały wykonane z sześciu warstw drewna. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. Marka Tama stosuje dokładne klejenie na całej powierzchni instrumentu. Dzięki czemu produkt wykonany jest niesamowicie solidnie. Bęben basowy wykonany jest z wytrzymałego tworzywa – właśnie dlatego instrument jest łatwy w transporcie.

Perkusja Tama jest niesamowicie wytrzymałym i solidnym instrumentem. Grając na nim możesz zachwycić naprawdę sporo osób. Zestaw wyposażony jest we wszystkie potrzebne elementy, takie jak na przykład: śrubki, podkładki oraz obręcze.