Uncategorized

Guzior i jego twórczość.

guzior

Guzior to artysta doskonale znany na rodzimej scenie hip-hopowej, na której debiutuje od 2012 roku. Wrocławianin ma za sobą wiele sukcesów oraz cztery płyty, w tym jedną złotą. Co warto wiedzieć o jego twórczości oraz które single szczególnie przypadły do gustu jego słuchaczom?

Guzior i jego twórczość

Raper Guzior swoją drogę muzyczną rozpoczął od wydania singla pod tytułem „Prawie północ” w 2012 roku. Około trzech lata później pojawił się również nielegalny track “yllOM”. Po tym czasie fani musieli poczekać na premierę pierwszego oficjalnego albumu pod tytułem “Evil Twin”, który został wydany dwa lata później. To właśnie on pozwolił zyskać artyście prawdziwy, ogólnopolski rozgłos, debiutując na Oficjalnej Liście Sprzedaży i osiągając status złotej płyty. 

Następne albumy artysty takie jak „Evil Things” oraz „Pleśń” także podzieliły sukces poprzedniej produkcji, zajmując pierwsze miejsca w zestawieniach oraz pokrywając się platyną. To znaczne wyróżnienie dla tego artysty i jego twórczości. Najpopularniejsze kawałki Guziora to z pewnością Blueberry, Clint Eastwood, Płuca Zlepione Topami, Ninja, WIFI, Trapstar, Tajfun92, a także wiele innych pozycji, które zdecydowanie warto poznać. 

Guzior i jego życie prywatne 

Muzyk zdecydowanie niechętnie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Dlatego też nie udziela obszernych wywiadów dotyczących tego tematu, choć nie unika tej formy kontaktu ze swoimi fanami. Artystę i jego karierę można śledzić na bieżąco w jego profilach w mediach społecznościowych, gdzie z pewnością znajdziemy wiele interesujących informacji na temat twórczości muzyka.