Uncategorized

Album z różnego rodzaju piosenkami

dopehouse mixtape

Dopehouse to miejsce, które jest stworzone dla miłośników rapu i hip-hopu. Właściwie to należałoby powiedzieć Dopehouse Records, którego siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Również Polska może pochwalić się ich filią, dzięki czemu do dyspozycji są różnego albumy takich wykonawców jak: Inee, Gibbs, Fonos, Olivier Olson.

Mixtape dla wszystkich fanów rapowych brzmień

Dopehouse wydaje albumy nie tylko poszczególnych wykonawców. W ich ofercie można znaleźć także płyty, jakie stanowią swoisty mix różnych utworów. Jeden z nich to Dopehouse Mixtape, jaki można kupić nie tylko na oficjalnej stronie wydawnictwa, ale także w wielu innych sklepach. Ilość piosenek, jakie pochodzą od najlepszych wykonawców, może zdumiewać. Na pierwszy plan wysuwa się postać Gibbsa, który na tej składance zapewnia dostęp do takich utworów jak: „Znikam”, „Pogoda, drinki, plaża”. Reszta to także Gibbs, ale także inni wykonawcy. Razem z Kiełasem został nagrany utwór „Piękny Świat”.

Jakich utworów można się spodziewać?

Do tego dochodzi jeszcze utwór nagrany z udziałem GMB „Bushido”. Gibbs razem z Indebem zapraszają do wysłuchania „Zodiaku”. „Budzę się w snach” to współprodukcja Gibbsa i Kukona. Razem z Opałem udało nagrać się „Nowy dom”. Avi i Gibbs to „30 stopni”. Olivier Olson i Gibbs to „List”. Skoro o Olsonie mowa to na chwilę warto zapomnieć o Gibbsie. Na Dopehouse Mixtape można bowiem znaleźć utwór Olsona, który został nagrany przy udziale Palucha. Jego tytuł to „Jeden interes”. Sam Fonos ma do zaoferowania wszystkim „Chart”. To tylko kilka z osiemnastu utworów, jakie można znaleźć na tym fantastycznym albumie.