Uncategorized

Winylowa Rewolucja: Jak wydobyć maksimum ze swojej kolekcji winyli na podstawie płyt Sanah

Nigdy nie było bardziej ekscytującego czasu, aby być entuzjastą muzyki. Dzięki rozpowszechnieniu cyfrowych serwisów streamingowych, takich jak Spotify i Apple Music, a także niszowych serwisów subskrypcyjnych, takich jak Pandora i Rdio, nigdy nie było lepszego czasu na słuchanie muzyki niż teraz.

Sanah – autorka wielu ciekawych i inspirujących płyt winylowych

Wraz z tą zmianą w nawykach słuchania muzyki pojawia się szansa dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać swoją kolekcję muzyczną: jej digitalizacja. Liczba osób mających dostęp do wysokiej jakości sprzętu nagrywającego nigdy nie była tak duża, jak teraz, a wraz z tym poziomem zaawansowania technologicznego przychodzą ulepszone opcje oprogramowania, które sprawiają, że dla nas, zwykłych śmiertelników, łatwiej jest wydobyć jak najwięcej z naszych winylowych kolekcji.

Sklep, który ma płyty Sanah jak na przykład Winylowania ma wiele produktów, które doskonale sprawdzają się na takim właśnie polu.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jak najlepszym wykorzystaniu własnej kolekcji winyli za pomocą oprogramowania – od tego, jak działa, jaki rodzaj powinieneś kupić, ile pieniędzy powinieneś oczekiwać, aby wydać na niego i jak długo można oczekiwać, że te programy będą działać (jeśli w ogóle).

Jak działa oprogramowanie do digitalizacji winyli?

Istnieje kilka różnych sposobów, w jaki działa digitalizacja winyli. W przypadku komputerów, możesz wziąć swój winyl do komputera i nacisnąć play na gramofonie, aby „zgrać” cyfrową kopię płyty.

Można również użyć różnego rodzaju oprogramowania, które pozwala na „zeskanowanie” płyty i przekonwertowanie informacji z płyty na format cyfrowy, taki jak WAV lub MP3.

Programy te pozwalają na słuchanie muzyki w formacie cyfrowym, można dodawać muzykę do tych kolekcji, edytować informacje o muzyce i organizować swoją muzykę tak, jak w cyfrowych serwisach muzycznych. Sanah to dobry przykład autorki tekstów, który ma świadomość, jak można skutecznie wykorzystywać winyle na takiej przestrzeni.

Niektóre programy umożliwiają dodawanie tagów do muzyki tak jak w przypadku cyfrowego serwisu muzycznego oraz dokonywanie edycji muzyki, oraz w przypadku cyfrowego serwisu muzycznego. Niektóre programy udostępniają również cyfrową wersję muzyki na gramofonie, dzięki czemu można odtwarzać muzykę jak w odtwarzaczu płytowym.