Akcesoria muzyczne

Drugie Dzieło KARAŚ/ROGUCKI: „Czułe Kontyngenty” – Mieszanka Emocji i Melodii

Czułe Kontyngenty

KARAŚ/ROGUCKI, to zespół, który już na stałe wpisał się w krajobraz polskiej sceny muzycznej. Po debiutanckim albumie „Ostatni bastion romantyzmu,” artyści wracają z drugą płytą, zatytułowaną „Czułe Kontyngenty.” Album ten to owoc pracy Kuby Karasia, Piotra Roguckiego, Wiki Jakubowskiej oraz Kamila Kryszaka, którzy wcielili swoje pomysły w życie, tworząc 12 kompozycji, które przenoszą słuchaczy w świat emocji, nostalgii i romantyzmu.

„Czułe Kontyngenty” to album pełen nastrojowych utworów, które emanują życzliwością i autentycznym przekazem. To kontynuacja tematu miłości, który stał się charakterystycznym elementem twórczości zespołu KARAŚ/ROGUCKI. Jednak tym razem artyści idą o krok dalej, przesyłając przesłanie, że miłość może być narzędziem pozwalającym uciec przed chaosem otaczającego nas świata. Teksty utworów są przemyślane, osobiste i refleksyjne.

Muzycznie „Czułe Kontyngenty” pozostaje wierny charakterystycznemu brzmieniu KARAŚ/ROGUCKI. Melodyjne riffy, charakterystyczny bas, subtelne synthy – to wszystko znajdziemy na płycie. Jednak po licznych doświadczeniach zdobytych na koncertach, zespół postanowił wprowadzić więcej energii, gitar i żywych bębnów do produkcji albumu.

Album promują single takie jak „Bezpieczny Lot,” w którym gościnnie wystąpiła Julia Wieniawa, pełen energii „Zapasowy Tlen,” melancholijny „Film” oraz podnoszący na duchu „Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz.” To utwory, które doskonale oddają klimat i przekaz albumu.

Oto pełna tracklista Czułych Kontyngentów:

 1. Carmex
 2. Marianna
 3. Bezpieczny Lot
 4. Latem Pływam Nago w Czystej Wodzie
 5. Brunatny
 6. Zobacz Jak Się Pięknie Pali
 7. Resztę Zostawmy Na Jutro
 8. Film
 9. Zapasowy Tlen
 10. Mniej Niż Więcej
 11. Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz
 12. Czułe Kontyngenty

Album „Czułe Kontyngenty” to kolejny krok w rozwoju zespołu KARAŚ/ROGUCKI i znakomite dzieło muzyczne, które z pewnością zyska uznanie fanów i krytyków. To mieszanka emocji i melodyjnych brzmień, która zachwyci każdego miłośnika autentycznej muzyki.