Porady

Oscar w club2020

Oskar Tuszyński jako jeden z duetu PRO8L3M wszedł w kolaborację z club2020. To jedna z największych ustawek polskich raperów. Ich wspólna płyta zapowiada się jako naprawdę mocny stuff.

Wykonawcy

Na płycie, która ma mieć premierę w marcu (zapowiadana na 10.03) znalazł się bengier z udziałem PRO8L3M, Łajzola, HAŁASTRA, Avi, Taco Hemingwaya, Dwa Sławy i GRUBY MIELZKY. Panowie nawijają o tym, co „Tak naprawdę”, lecąc na naprawdę ostrym kole. Stare i młode wilki rapu razem dają wulkan energii, w który wjeżdżamy na mega charakterystycznym wokalu Oskara. PRO8L3M znalazł się na płycie w zacnym towarzystwie, a „Tak naprawdę” to jeden z aż 18 kozackich kawałków, z bardzo dobrym vibe`m. Pięknie buja i ma świetny przekaz, podkreślający potrzebę autentyzmu, którego powoli brakuje w polskim rapie. Na tej płycie siedzi konkretnie i daje wersy podkreślające to, co tak naprawdę ważne – i z czego znani są panowie z PRO8L3M. 

Single

Do tej pory na kanale club2020  pojawiły się  między innymi single: „A mówiłem ci” (Otsochodzi/Young Leosia/HAŁASTRA/GRUBY MIELZKY), “Wszystko gra” (OKI/Young Igi/Young Leosia/CatchUp · Łajzol/@atutowy), „Landlord” (nawijają: Otsochodzi/OKI/Young Igi/schafter/@atutowy). Na płycie kolaboracji poza PRO8L3M pojawią się miedzy innymi: LOAA, Atutowy,  Taco Hemingway, Steez83 i Oskar83 (PRO8L3M), Otsochodzi, Young Igi, OKI (OIO), Avi, Young Leosia, Dwa Sławy, DZIARMA, Gruby Mielzky, CatchUp, Łajzol, Lena Osińska. Wszyscy oni nagrywali podczas kilku dni spędzonych razem w Trójmieście. Czuć tu profesjonalizm i miłość do hip-hopu. To nowy oddech, z boku starych czy nowych szkół, łączący różne podejścia i ludzi kilku pokoleń.