Porady

2115: Rodzinny Biznes – Opowieść o Przyjaźni, Pasji i Muzycznych Spełnieniach

rodzinny biznes

W 2015 roku na jednej z ławek pod blokiem zaczęła się niezwykła historia. Grupa przyjaciół, 2115, zjednoczona wspólną pasją, postawiła sobie za cel podbicie muzycznej sceny. Po latach intensywnej pracy, dzieląc ze sobą zarówno trudności, jak i triumfy, stali się nie tylko zgraną ekipą, ale prawdziwą rodziną. W wyniku wspólnych wysiłków powołali do życia własną wytwórnię muzyczną, gotową spełniać nie tylko swoje marzenia, lecz także te wszystkich wokół. To opowieść o ich podróży zatytułowana „Rodzinny Biznes”.

Album, który nosi tę nazwę, nie jest jedynie zbiorem utworów. To rezultat setek godzin spędzonych w studiu, licznych przygód w Los Angeles, ale przede wszystkim historii, która zaczęła się w 2015 roku. To nie tylko mixtape lata, to kamień milowy w dziejach 2115, pierwszy projekt wydany w całości przez ich własną wytwórnię. Stanowi on spełnienie dziecięcych marzeń każdego z członków tej niezwykłej grupy muzycznej.

W słowach samych artystów: „Ten album to nasza historia, nasze upadki i wzloty, od samego początku, przez wszystkie porażki i sukcesy, aż po teraz. Miał być tylko kolejnym mixtape’em na lato, a stał się czymś znacznie więcej – kamieniem milowym w naszej historii. Dziękujemy za wsparcie i to, że byliście z nami, pisząc każdy rozdział tej opowieści”.

Na „Rodzinnym Biznesie” pojawią się również wybitni goście, tak jak Taco Hemingway, Pezet, Szpaku, Mr.Polska czy Doda, dodając jeszcze więcej głębi i różnorodności temu muzycznemu arcydziełu. To nie tylko album, to opowieść o jedności, pasji i spełnianiu marzeń – prawdziwy testament przyjaźni i sukcesu.