Porady

Artyści hip-hop, którzy nigdy nie zdobyli nagrody Grammy

Nie ma lepszego uczucia niż zobaczyć, jak twoja ciężka praca i talent są celebrowane przez świat. Zdobycie nagrody Grammy to niesamowity kamień milowy, ale nie dla każdego jest to szczęśliwy dzień. W rzeczywistości jest wielu artystów hip-hopowych, którzy byli nominowani do Grammy i nigdy nie odeszli z nagrodą.

Nie ma nagrody, ale płyty są wydawane, także na winylach

Nie zrozumcie nas źle, kochamy wielkie nominacje do Grammy tak samo, jak każdy inny człowiek. Jednak wydaje się, że największe gwiazdy muzyki rap nie zawsze są w biegu, aby wygrać to wszystko.

Podczas gdy niektórzy z tych raperów mogą jeszcze nie zawiesić swoich dżetów, inni są zdecydowanie na pożyczonym czasie, jeśli chodzi o ich kariery muzyczne. Oto siedmiu artystów hip-hopowych, którzy nigdy nie zdobyli nagrody Grammy.

Zaskoczenie, i praktyczne podejście do muzyki hip-hop

To może być zaskoczeniem dla wielu fanów, ale to prawda: Nas nigdy nie wygrał Grammy. MC „If I Could Grow Up Again” był nominowany do pięciu nagród między 2005 a 2007 rokiem, ale wrócił do domu bez żadnego trofeum.

Pierwsza nominacja Nas’a do Grammy pojawiła się w 2005 roku, kiedy to został nominowany w kategorii Best Rap Solo Performance za utwór „One Ugly mug” (który również napisał). Oczywiście sama płyta fantastycznie sprzedawała się na różnego rodzaju nośnikach, w tym także na winylach https://winylownia.pl/pl/menu/muzyka/plyty-winylowe/hip-hop-186.html, którą można kupić w popularnych sklepach z muzyką hip-hopową. Dlatego warto śledzić internet w poszukiwaniu tego typu produktów.

Kendrick Lamar – popularny na płytach, także winylowych, ale bez nagrody

Ten jest trochę szokujący, ale to prawda: Kendrick Lamar nigdy nie wygrał Grammy. Król Hip-Hopu był nominowany do sześciu Grammy, w tym jego dwie wygrane za Najlepszy Album Rapowy za To Pimp a Butterfly oraz za Najlepsze Wykonanie Rapowe za „Alright” w 2016 roku.

Chociaż był nominowany do wielu innych nagród, Lamar nie był w stanie wygrać Grammy. Był nominowany do Best Rap Album w 2015 roku za To Pimp a Butterfly, Best Rap Performance i Best Rap Song za „Alright”.

Eminem – popularny na każdym rodzaju płyt

To może być dla niektórych zaskoczeniem, ale Eminem nigdy nie wygrał Grammy. Jego muzyka jest niezwykle popularna na płytach, w tym tych z muzyką na winylach. Zresztą czy to winyle, czy CD, tu wybór, jeśli chodzi o tego typu muzykę jest bardzo duży, i spokojnie może być wykorzystywany na różnego rodzaju przekrojach muzycznych.