Instrumenty

Jakie perkusje pearl warto wybrać?

Przy zakupie nowej perkusji należy sprawdzić w pierwszej kolejności, co tak naprawdę wchodzi w skład całego zestawu. Niektórzy producenci oferują sam korpus, z kolei w innej ofercie można znaleźć cały kompletny zestaw. Gotowe zestawy dla osób początkujących są najlepszym wyborem, ponieważ nie trzeba dokupywać dodatkowych elementów, aby zacząć swoją przygodę z grą.

perkusje pearl

Najlepsza perkusja dla początkującego

Idealnym zestawem dla osoby początkującej jest seria Pearl Roadshow, która w Polsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Perkusje Pearl Roadshow to zestawy kompletne, które mogą pochwalić się 3 tonami, porządnym statywem, wygodnym stołkiem i wysokiej jakości talerzami. Mowa tutaj oczywiście o tradycyjnych talerzach hi-hat i crash/ride. Warto wspomnieć również i o tym, że w zestawie otrzymamy także pokrowiec, który wyposażony jest w dwa komplety solidnych pałek perkusyjnych.

Perkusje Pearl dla zawodowców

Osoby zaawansowane powinny jak najszybciej sprawdzić, co ma do zaoferowania zestaw Mapexa Voyagera albo Pearla Exporta, który można znaleźć w każdym profesjonalnym sklepie muzycznym. Modele Voyager charakteryzują się specjalnym typem mocowania holderów, dzięki którym możliwe jest lepsze dopasowanie kąta nachylenia poszczególnych tomów tak, aby w 100% zaspokoiły indywidualne preferencje grającego. Na szczególną uwagę zasługuje także seria Pearl Export, która jest najlepszym wyborem nie tylko dla zawodowców, ale również dla osób początkujących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.